AT0402BRD0756R2L
MFR.Part #
AT0402BRD0756R2L
JLCPCB Part #
C851056
Description
-55℃~+155℃ 56.2Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS