RN732BTTD4023D50
MFR.Part #
RN732BTTD4023D50
JLCPCB Part #
C4261745
Description
-55℃~+155℃ 125mW 402kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS