SG73P1EWTTP1821F
MFR.Part #
SG73P1EWTTP1821F
JLCPCB Part #
C3941581
Description
-55℃~+155℃ 1.82kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS