ERJ-H2RF8200X
MFR.Part #
ERJ-H2RF8200X
JLCPCB Part #
C3980271
Description
-55℃~+175℃ 100mW 820Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS