SG73P2E1RTTD623J
MFR.Part #
SG73P2E1RTTD623J
JLCPCB Part #
C5912090
Description
-55℃~+155℃ 1W 62kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS