RN732BTTD2081B10
MFR.Part #
RN732BTTD2081B10
JLCPCB Part #
C4280561
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.08kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS