SG73P1EWTTP1601D
MFR.Part #
SG73P1EWTTP1601D
JLCPCB Part #
C5894258
Description
-55℃~+155℃ 1.6kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS