AT0402BRE07750RL
MFR.Part #
AT0402BRE07750RL
JLCPCB Part #
C6862883
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 750Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS