RN73H1ETTP6570B10
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H1ETTP6570B10
JLCPCB Part #
C2554411
Package
0402
Description
62.5mW 657Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS