SG73S1JRTTD6041D
MFR.Part #
SG73S1JRTTD6041D
JLCPCB Part #
C5915402
Description
-55℃~+155℃ 200mW 6.04kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS