SG73P1EWTTP1602F
MFR.Part #
SG73P1EWTTP1602F
JLCPCB Part #
C4226807
Description
-55℃~+155℃ 16kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS