SG73P1EWTTP154G
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73P1EWTTP154G
JLCPCB Part #
C4272903
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 150kΩ 250mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS