RN73H2ETTD2871D50
MFR.Part #
RN73H2ETTD2871D50
JLCPCB Part #
C3972522
Description
-55℃~+155℃ 2.87kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS