RN73H2BTTD2133B50
MFR.Part #
RN73H2BTTD2133B50
JLCPCB Part #
C2556829
Description
213kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS