SG73P1EWTTP110J
MFR.Part #
SG73P1EWTTP110J
JLCPCB Part #
C4295275
Description
-55℃~+155℃ 11Ω 250mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS