RN732BTTD3920A25
MFR.Part #
RN732BTTD3920A25
JLCPCB Part #
C4123081
Description
-55℃~+155℃ 125mW 392Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS