RN731ETTP49R3F25
MFR.Part #
RN731ETTP49R3F25
JLCPCB Part #
C3980760
Description
-55℃~+155℃ 49.3Ω 63mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS