SG73P1ETTP6201D
MFR.Part #
SG73P1ETTP6201D
JLCPCB Part #
C4242844
Description
-55℃~+155℃ 125mW 6.2kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS