RN73H2BTTD2802B25
MFR.Part #
RN73H2BTTD2802B25
JLCPCB Part #
C2556527
Description
250mW 28kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS