SG73S2E1RTTD301J
MFR.Part #
SG73S2E1RTTD301J
JLCPCB Part #
C7312281
Description
-55℃~+155℃ 1W 300Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS