RN73H2BTTD4593C50
MFR.Part #
RN73H2BTTD4593C50
JLCPCB Part #
C2559735
Description
-55℃~+155℃ 250mW 459kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS