RN73H1ETTP9202C50
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H1ETTP9202C50
JLCPCB Part #
C2535453
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 92kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS