SG73P1ETTP5R23F
MFR.Part #
SG73P1ETTP5R23F
JLCPCB Part #
C4145527
Description
-55℃~+155℃ 125mW 5.23Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS