RN73R2BTTD39R7C50
MFR.Part #
RN73R2BTTD39R7C50
JLCPCB Part #
C2548035
Description
-55℃~+155℃ 250mW 39.7Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS