RN73H1JTTD2462B25
MFR.Part #
RN73H1JTTD2462B25
JLCPCB Part #
C3919163
Description
-55℃~+155℃ 100mW 24.6kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS