SG73P1ETTP5R10F
MFR.Part #
SG73P1ETTP5R10F
JLCPCB Part #
C4329147
Description
-55℃~+155℃ 125mW 5.1Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS