ERA-2VEB1182X
MFR.Part #
ERA-2VEB1182X
JLCPCB Part #
C20014193
Description
-55℃~+155℃ 100mW 11.8kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS