RK73H2BTTD1740F
MFR.Part #
RK73H2BTTD1740F
JLCPCB Part #
C4328906
Description
-55℃~+155℃ 174Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS