SG73P1JRTTD471J
MFR.Part #
SG73P1JRTTD471J
JLCPCB Part #
C5911410
Description
-55℃~+155℃ 333mW 470Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS