SG73P1ETTP5621D
MFR.Part #
SG73P1ETTP5621D
JLCPCB Part #
C3988888
Description
-55℃~+155℃ 125mW 5.62kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS