SG73P2BRTTD1073D
MFR.Part #
SG73P2BRTTD1073D
JLCPCB Part #
C6295104
Description
-55℃~+155℃ 107kΩ 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS