HV73V2BTTD185J
MFR.Part #
HV73V2BTTD185J
JLCPCB Part #
C4195137
Description
-55℃~+155℃ 1.8MΩ 333mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS