RN731JTTD2840F100
MFR.Part #
RN731JTTD2840F100
JLCPCB Part #
C4199186
Description
-55℃~+155℃ 284Ω 63mW Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS