SG73P1ETTP5491D
MFR.Part #
SG73P1ETTP5491D
JLCPCB Part #
C4051123
Description
-55℃~+155℃ 125mW 5.49kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS