RK73G2ATTD4423D
MFR.Part #
RK73G2ATTD4423D
JLCPCB Part #
C5724879
Description
-55℃~+155℃ 125mW 442kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS