SG73S2E1RTTD2152F
MFR.Part #
SG73S2E1RTTD2152F
JLCPCB Part #
C7312215
Description
-55℃~+155℃ 1W 21.5kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS