SG73P1ETTP4870F
MFR.Part #
SG73P1ETTP4870F
JLCPCB Part #
C3960230
Description
-55℃~+155℃ 125mW 487Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS