RN73R2ETTD1502B10
MFR.Part #
RN73R2ETTD1502B10
JLCPCB Part #
C4041998
Description
-55℃~+155℃ 15kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS