SG73P1ETTP44R2D
MFR.Part #
SG73P1ETTP44R2D
JLCPCB Part #
C3967833
Description
-55℃~+155℃ 125mW 44.2Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS