RN731ETTP3832F50
MFR.Part #
RN731ETTP3832F50
JLCPCB Part #
C4273347
Description
-55℃~+155℃ 38.3kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS