SG73S2ETTD3920F
MFR.Part #
SG73S2ETTD3920F
JLCPCB Part #
C4163146
Description
-55℃~+155℃ 392Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS