RK73H2HTTE3604F
MFR.Part #
RK73H2HTTE3604F
JLCPCB Part #
C2581075
Description
-55℃~+155℃ 3.6MΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS