SG73P1ETTP4421F
MFR.Part #
SG73P1ETTP4421F
JLCPCB Part #
C4093953
Description
-55℃~+155℃ 125mW 4.42kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS