RN73R2ETTD1801A25
MFR.Part #
RN73R2ETTD1801A25
JLCPCB Part #
C4014773
Description
-55℃~+155℃ 1.8kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS