SG73P1ETTP4420F
MFR.Part #
SG73P1ETTP4420F
JLCPCB Part #
C4196812
Description
-55℃~+155℃ 125mW 442Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS