SG73P1ETTP4220F
MFR.Part #
SG73P1ETTP4220F
JLCPCB Part #
C4106769
Description
-55℃~+155℃ 125mW 422Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS