HV732ATTD6043F
MFR.Part #
HV732ATTD6043F
JLCPCB Part #
C4192357
Description
-55℃~+155℃ 125mW 604kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS