SG73G2BTTD5902C
MFR.Part #
SG73G2BTTD5902C
JLCPCB Part #
C5893977
Description
-55℃~+155℃ 500mW 59kΩ Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS