SG73P1ETTP4120F
MFR.Part #
SG73P1ETTP4120F
JLCPCB Part #
C4305983
Description
-55℃~+155℃ 125mW 412Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS