RK73G1ETTP8663F
MFR.Part #
RK73G1ETTP8663F
JLCPCB Part #
C2577875
Description
-55℃~+155℃ 100mW 866kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS